O nás:

…Dlouhou dobu jsem hledala vhodné prostory pro cvičení s dětmi a pro zdravotní cvičení, které jsem již několik let vedla jako Cvičení s Katkou.

S  přibývajícími zájemci a novými zkušenostmi už původní prostory nestačily.

A tak jsem se po dlouhém a nelehkém rozhodování a shánění „ocitla“ v těchto prostorách  - nyní Studia CvičKa, kde probíhají všechna naše cvičení.

K naší a doufám, že i k Vaší radosti se nám zde daří díky zájmu klientů a milé spolupráci kolektivu našich lektorů otevírat další nové lekce. 
Budeme rádi, když si k nám najdete cestu a budete se k nám spokojeně vracet.

 

O cvičení s Vámi i s Vašimi dětmi se postará zkušený a odborně proškolený tým našich lektorů.
Cvičení probíhají v příjemném, čistém a útulném prostředí, plně vybaveném novými moderními pomůckami.

Kromě recepce a dvou velkých vybavených hal se zrcadly a novými moderními pomůckami a stroji Alpitrack jsou v zázemí k dispozici hernička (klubovna) pro děti, šatna s přebalovacími pulty, sprchy a toalety.
Hernička je přístupná kdykoliv během otevírací doby studia  -  ZDARMA 

Zaměřuji se na cvičení

• Se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP)  

• Zapojení všech svalových skupin

• Důraz na správné technické provedení cviků.

• Skupinové lekce, soukromé hodiny, osobní tréninky

S kým a jak budu cvičit?

Cvičení probíhá v malých skupinách – pro zachování kvality lekcí jak z hlediska prostoru tak i proto, aby mohla lekce probíhat s individuálním přístupem pro každého z Vás.

 

Štěstí z podařeného tréninku vám nikdo nevezme
Ženy se často do posilovny bojí, protože chtějí sice dobře vypadat, ale nerady by měly příliš velké svaly. Nemusí se strachovat. Stačí vhodně zvolený tréninkový program a vypracují si postavu, aniž by měly příliš velkou muskulaturu. Držet sacharidové vlnky jako kulturisté před závodem je nikdo nutit nebude, ale na druhou stranu pocit štěstí z podařené tréninkové hodiny jim nikdo nevezme.

 

Pomáháte trávicí soustavě i pokožce
Podstatné je totiž, že když budete pravidelně cvičit, nejenom pocítíte mnohem větší příval energie a budete se cítit fit, také se budete i na celý svět dívat pozitivněji. Snáze odoláte stresu, budete mít větší imunitu proti nemocem, nebudete tolik trpět bolestmi zad, mnohé sportovní aktivity vám pomohou i zklidnit dech, zlepšit proudění energie (jóga) a to se projeví i ve vašem dalším životě. Dá se bez nadsázky říci, že cvičením pomáháte i své psychické odolnosti. 
Samozřejmě pravidelné cvičení pomůže zlepšit spoustu tělesných funkcí jako činnost srdce, krevního oběhu, dýchání. Zároveň pohyb prospívá střevní peristaltice, takže pokud trpíte střevními potížemi, i na to má pohyb kladný vliv. Podporujete i vzpřímené držení těla. Kromě toho cvičením dokážete ovlivnit rozložení tuku, tvarovat postavu a svaly. V neposlední řadě prokrvujete pokožku, udržujete ji hladkou a pružnou, pocením se vylučují z těla odpadní látky.

 

Zdravý jídelníček jde ruku v ruce
Samozřejmě pravidelný pohyb úzce souvisí s kvalitním, vyváženým pestrým jídelníčkem. Uvidíte sami, že opojení endorfiny po cvičení nebudete mít chuť cpát se nezdravým tučným jídlem, ale sáhnete třeba po výživném salátu nebo polévce plné zeleniny. Zkrátka, když cvičení propadnete, nebudete se ho moci nabažit. Ale to je dobře, jde o jednu z mála povolených a zdraví prospěšných drog.

 

Jak vás pravidelné cvičení ovlivní?
Výrazně zlepšíte svoje tělesné dovednosti, fyzickou zdatnost a dobrá fyzička se vám samozřejmě bude hodit. Je to i skvělý vklad na stáří – budete déle a úspěšněji odolávat jeho negativním projevům.
Zvýšíte si sebedůvěru. Ze začátku se možná budete za své rozteklé tělo trochu stydět, ale s tím jak se vám bude po dalších a dalších lekcích formovat tělo a dojde k úbytku tuku, budete se cítit stále sebevědoměji. Dokážete pak lépe vnímat sami sebe.
Budete lépe ovládat tělo i mysl, dojde u vás ke sladění obojího. Nepříjemnosti vás tak snadno nerozhodí.
Po cvičení budete prožívat pocity spokojenosti, jaké nové hranice se vám podařilo překonat, co už fyzicky dokážete.
Mnohem lépe se vyrovnáte se stresovými situacemi a napětím.
Pěstujete si sebekázeň tím, že pohybovou aktivitu provozujete pravidelně, a to se vám bude hodit v příštím životě.

 

qr cvička.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Studio CvičKa
Havlíčkova 1155 (1.patro), 271 01 Nové Strašecí
tel: +420 776 727 443
e-mail: studiocvicka@seznam.cz

cvicka-s-katkou.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now