Kristýna Lopourová

Jmenuji se Kristýna Lopourová a pocházím z Tuchlovic. Do Nového Strašecí jsem se přistěhovala za manželem, se kterým mam 2 děti.

Co se týče sportu obecně, je nedílnou součástí mého života, i když tomu tak úplně ne vždy bylo. Jako malá jsem sport doslova nesnášela. Můj táta, vystudovaný tělocvikář, mne a mé sourozence vždy ke sportu vedl, avšak jako dcera tělocvikáře jsem paradoxně nikdy láskou ke sportu neoplývala. Nejhorší teror pro mne byl jako pro malou holčičku volejbal.  Těšila jsem se na tanečky a sukýnky a místo toho jsem chodila domů s modřinami na rukách.

Nakonec nad námi táta asi zlomil hůlJ Své pubertální časy jsem trávila spíše aktivním balením klukůJ

Už na vysoké škole jsem si začala zase zahrávat s myšlenkou, že je asi opravdu v životě důležité se hýbat a něco pro to své tělo dělat. Ať už z estetického tak zdravotního hlediska. Vyzkoušela jsem snad uplně všechno. Od klasického cvičení na strojích v posilovně, zumbu, aerobic, K2, Bosu, kruhové tréniky apod. Neříkám, že mne nic z toho nebavilo, ale prostě to nebylo ono.

Zlom přišel v době před otěhotněním s první dcerou, kdy mne kamarádka vytáhla na hodinu Poledance do Prahy. To bylo ono!!!!  To prostě musím dělat. Odjížděla jsem ale trochu zklamaná – nejbližší Poledance studio bylo tehdy v Praze a jezdit několikrát týdně tam se mi nechtělo. Pak jsem otěhotněla a tak nějak na to vše zapomněla. Ale co se nestalo, po porodu jsem zjistila, že se otevírá nové studio na Kladně….Huráááá a už jsem tam 5 rokemJ

Poledance je pro mne vášní, je to neskutečné odreagování, je to zdolávání svých limitů a nasazování nových. Neskutečně mne tento sport nadchl až do té míry, že jsem v roce 2017 zkusila i Mistrovství České republiky v kategorii Amatér s umístěním na 4.pozici.

Po porodu syna jsem se hned vrátila do studia na tyčku, ale……ano správně byl tam kurz i AerialHoop. Další výzva a ano i tento sport mne tak nadchl, že jsem si prostě řekla, že budu dělat obojí. V něčem si jsou strašně podobný a v něčem jsou tak rozdílné…Obojí se ale stalo nedílnou součástí mého života a díky těmto dvěma disciplínám se pro mne sport stal drogou.

qr cvička.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Studio CvičKa
Havlíčkova 1155 (1.patro), 271 01 Nové Strašecí
tel: +420 776 727 443
e-mail: studiocvicka@seznam.cz

cvicka-s-katkou.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now